Fall 2017 Results


Saturday, October 21, 2017 @ 12:30pm
Final
8u Rookie Green Hornets (Cramer) 5
8u Rookie Red Rays (Fischer) 3
 
Saturday, October 21, 2017 @ 11:45am
Final
MADEIRA SOFTBALL 10U2 12
10U SB CRAFT 13
 
Saturday, October 21, 2017 @ 11:00am
Final
8U SB VIGUE 14
MADEIRA SOFTBALL 8U 4
 
Saturday, October 21, 2017 @ 11:00am
Final
12u Warriors (Washington) 11
    NW 1 3
 
Saturday, October 21, 2017 @ 10:30am
Final
8u Rookie Black Dragons (Bess) 6
8u Rookie Blue Claws (Shafer) 9
 
Friday, October 20, 2017 @ 7:15pm
Final
10u Black Bears (Shephard) 10
10u Fossil Park Power (Farver) 9
 
Friday, October 20, 2017 @ 5:30pm
Final
10u Rhinos (Mortenson) 11
10u Blue Diamond (Campbell) 7
 
Thursday, October 19, 2017 @ 7:15pm
Final
12u Warriors (Washington) 12
12u LaMorte (NAVY) 4
 
Wednesday, October 18, 2017 @ 7:00pm
Final
10u Blue Diamond (Campbell) 12
10u Black Bears (Shephard) 8
 
Wednesday, October 18, 2017 @ 6:00pm
Final
MADEIRA SOFTBALL 8U 1
8U SB VIGUE 11
 
Tuesday, October 17, 2017 @ 6:30pm
Final
12u Warriors (Washington) 8
    12u Madeira Beach 10
 
Monday, October 16, 2017 @ 7:00pm
Final
10u Fossil Park Power (Farver) 8
10u Rhinos (Mortenson) 10
 
Monday, October 16, 2017 @ 6:00pm
Final
10U SB CRAFT 1
10U SB HICKEY 12
 
Monday, October 16, 2017 @ 5:30pm
Final
8u Rookie Red Rays (Fischer) 0
8u Rookie Black Dragons (Bess) 5
 
Monday, October 16, 2017 @ 5:30pm
Final
8u Rookie Blue Claws (Shafer) 7
8u Rookie Green Hornets (Cramer) 3
 
Saturday, October 14, 2017 @ 2:30pm
Final
    NW 2 8
12u Warriors (Washington) 8
 
Saturday, October 14, 2017 @ 12:30pm
Final
10u Blue Diamond (Campbell) 12
10u Rhinos (Mortenson) 6
 
Saturday, October 14, 2017 @ 12:30pm
Final
8u Rookie Red Rays (Fischer) 3
8u Rookie Blue Claws (Shafer) 9
 
Saturday, October 14, 2017 @ 10:30am
Final
10u Fossil Park Power (Farver) 13
10u Black Bears (Shephard) 13
 
Saturday, October 14, 2017 @ 10:30am
Final
8u Rookie Black Dragons (Bess) 8
8u Rookie Green Hornets (Cramer) 8
 
Thursday, October 12, 2017 @ 7:00pm
Final
15u - Day NAVY 0
15u - Sharp ROYAL BLUE 0
 
Thursday, October 12, 2017 @ 6:00pm
Final
10U SB CRAFT 12
10U SB HICKEY 12
 
Wednesday, October 11, 2017 @ 7:00pm
Final
10u Fossil Park Power (Farver) 9
10u Blue Diamond (Campbell) 12
 
Wednesday, October 11, 2017 @ 6:30pm
Final
12u Warriors (Washington) 13
    12u NW 3 4
 
Wednesday, October 11, 2017 @ 6:00pm
Final
8U SB VIGUE 3
NW SOFTBALL 8U 5
 
Monday, October 9, 2017 @ 7:30pm
Final
12U SB 16
NW SOFTBALL 12U2 2
 
Monday, October 9, 2017 @ 6:30pm
Final
NW SOFTBALL 10U1 10
10U SB CRAFT 14
 
Monday, October 9, 2017 @ 6:00pm
Final
10U SB HICKEY 19
NW SOFTBALL 10U2 11
 
Monday, October 9, 2017 @ 5:30pm
Final
8u Rookie Green Hornets (Cramer) 3
8u Rookie Red Rays (Fischer) 0
 
Monday, October 9, 2017 @ 5:30pm
Final
8u Rookie Blue Claws (Shafer) 8
8u Rookie Black Dragons (Bess) 1
 
Saturday, October 7, 2017 @ 2:00pm
Final
NW SOFTBALL 12U 7
12U SB 8
 
Saturday, October 7, 2017 @ 12:30pm
Final
8u Rookie Red Rays (Fischer) 3
8u Rookie Green Hornets (Cramer) 3
 
Saturday, October 7, 2017 @ 12:30pm
Final
10u Black Bears (Shephard) 7
10u Fossil Park Power (Farver) 8
 
Saturday, October 7, 2017 @ 11:00am
Final
NW SOFTBALL 8U2 0
8U SB VIGUE 10
 
Saturday, October 7, 2017 @ 10:30am
Final
10U SB CRAFT 9
NW SOFTBALL 10U2 11
 
Saturday, October 7, 2017 @ 10:30am
Final
8u Rookie Blue Claws (Shafer) 10
8u Rookie Black Dragons (Bess) 1
 
Saturday, October 7, 2017 @ 10:30am
Final
10u Rhinos (Mortenson) 3
10u Blue Diamond (Campbell) 6
 
Wednesday, October 4, 2017 @ 7:00pm
Final
10u Blue Diamond (Campbell) 14
10u Black Bears (Shephard) 6
 
Saturday, September 30, 2017 @ 3:00pm
Final
15u - Day NAVY 9
15u - Sharp ROYAL BLUE 0
 
Saturday, September 30, 2017 @ 2:15pm
Final
10u Rhinos (Mortenson) 8
10u Black Bears (Shephard) 7
 
Saturday, September 30, 2017 @ 1:30pm
Final
NW SOFTBALL 12U 12
12U SB 8
 
Saturday, September 30, 2017 @ 12:45pm
Final
12u LaMorte (NAVY) 9
12u Warriors (Washington) 3
 
Saturday, September 30, 2017 @ 12:15pm
Final
10u Blue Diamond (Campbell) 9
10u Fossil Park Power (Farver) 9
 
Saturday, September 30, 2017 @ 11:45am
Final
10U SB HICKEY 9
10U SB CRAFT 5
 
Saturday, September 30, 2017 @ 10:45am
Final
8u Rookie Red Rays (Fischer) 3
8u Rookie Blue Claws (Shafer) 10
 
Saturday, September 30, 2017 @ 10:30am
Final
8u Rookie Black Dragons (Bess) 0
8u Rookie Green Hornets (Cramer) 7
 
Saturday, September 30, 2017 @ 10:00am
Final
NW SOFTBALL 8U 0
8U SB VIGUE 8